e-Sınav

EHLİYET ALMAK ARTIK E-SINAVLA DAHA HIZLI

E-Sınav ile Girilen Teorik sınavlar ehliyet almanızı 4 aydan 2 aya kadar düşürebiliyor Bu Nasıl Oluyor daha önceki sınavlarımız yılın belirli tarihlerinde oluyordu ve kursa kayıt olan birisi o tarihleri beklemek zorunda kalıyordu şimdi ise kursa başvuru yapan birisi teorik derslerinin bitiminde e sınava girebiliyor başarılı olursa hemen akabinde ilk direksiyon sınavına katılabiliyor

Örnek verecek olursak nisan 5 de başlayan bir dönem var dersler 9 gün sürdü derslerin bitiminde size kurs e sınav için randevu alıyor oda misal 20 nisanda sınava girdiniz zaten solondan çıkar çıkmaz sonucunuz veriliyor ardından direksiyon dersleriniz 16 saat sürdü yani 8 gün ve il milli eğitim direksiyon sınavını 20 mayıs belirledi sizlerde o sınava girip ehliyetnizi kısa bir sürede alabilyorsunuz. ortalama iki ay tabi tek sınavda başarılı olursanız.

E-Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır? Sürücü kurslarında teorik ve uygulamalı eğitimlerini tamamlayan adaylar, sınav merkezlerine başvurarak randevu alacaklar. Randevu saatinde sınav merkezine gidecek adaylar, bilgisayar tekniğine uygun olarak elektronik ortamda hazırlanan ehliyet e-sınav değerlendirmesine girecekler. 3 boyutlu olarak hazırlanan sorularda, görsel ve şekiller istenildiği gibi hareket ettirilebilecek. Ehliyet E-Sınav uygulamasının en önemli özelliklerinden biri de, sınavdan 1 saat sonra sonuçların açıklanacak olması.

Direksiyon Kursları

Son model araçlarla 16 saatlik direksiyon eğitimi hakkınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Teorik Dersler

Deneyimli eğitimci personelimiz ile 50 m2’lik ferah sınıf ortamında Görsel Anlatım ile kalıcı öğrenimler sunuyoruz.

Sınav Güzergahı

Sınav olacağınız güzergahta yapacağınız eğitimle sınav öncesi ehliyetinizi almış sayın.

Sınav Tarihleri

Sınav tarihlerine ve sınavlar ile ilgili detaylı tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sınav Sonucu Öğrenme

Sınav sonucunuzu sonuçlar açıklandıktan hemen sonra mesaj olarak bilgi almaktasınız.

Kurs Ücretleri

Sürücü kursumuzdan alacağınız eğitimlerin detaylı fiyat listelerine ulaşabilirsiniz.

0

Mutlu Sürücüler

0

TOPLAM EĞİTİM SAATİ

0

UZMAN ÖĞRETMEN

0

SON MODEL ARAÇ